REPORTÁŽ | FOTO-ALBUM


NÁVŠTĚVA HVĚZDÁRNY
A BAZÉNU V OLOMOUCI
11.-12.12.1998


Reportáž:

Tuto akci jsme s Danem (pracuje i na Olomoucké hvězdárně) plánovali relativně dlouho... Nakonec nám vyšel termín až na půlku prosince, ale to myslím ničemu nevadilo. Navíc se nám naskytla možnost navštívit bazén na olomoucké základní škole Dr.Nedvěda, který jsme mohli mít celý jen pro sebe!! Hned jsem se toho chopil a přestože děcka brblali, že je to bazém malý a mělký, byla to úchvatná akce a nenašel se nikdo, když jsem se ptal, kdo by příště sem nejel zas.
V pátek jsme dorazili na hvězdárnu, kde již byl Dan s několika svými oddílovými dětmi, později přišel i Pštros a Sluníčko. K večeru se ukázal na skok i Doktor se Soptíkem... Dan nám udělal menší přednášku o hvězdičkách, podívali jsme se dalekohledem a před usnutím si zažili tolik srandy, že jsem až brečel... No Hymen a Bobr, když se sejdou, tak to stojí za to. Abych něco neopomenul, tohle jejich blbnutí jsem zachytil na video, a přestože jsem přes slzy skoro nic neviděl, je to i pěkné... (mrkněte do sekce VIDEO !!!)
V sobotu jsme už se už jen přesunuli na bazén a dvě hodiny řádily v nádherně teplé vodě. Více snad Vám poví pár záběrů...

 

Na začátek stránky

Zpět na předešlou stranu


Foto-album:


Před hvězdárnou

Bazén

Holky

Dlachmátko

Stoupa-nosič

Macek invalida

Hra

Nechce ven?

Kliknutím na obrázky získáte detaily!

 

Na začátek stránky

Zpět na předešlou stranu