REPORTÁŽ | FOTO-ALBUMReportáž:

Začnu od začátku: Po několik minulách let se v blízkosti Olomouce, kousek od Lutína, v Hněvotínských skalách konal tradiční Strelecký den. Bývala to Pionýrská akce, kterou pořádala Zelená PS z Olomouce pod vedením Svati Protivanského a jeho vedoucích a instruktorů pro oddlíly Olomouce a okolí. Říkám bývala, protože z několika důvodů se letos tato akce nekonala a tak trochu nám chyběla, proto se rozhodlo o konání obdobné akce pod naší hlavičkou a pro našich pár dětí...

Původně jsem zamýšlel uspořádat Střelák na turistické základně na Střeni, ale nakonec se rozhodlo pro Effovu chatu na Radíkově. Najít ovšem místo na relativně malém pozemku a v lese, kde chodí celkem dost lidí a turistů nebylo lehké a abych pravdu řekl (napsal) měl jsem z toho hlavu ještě v sobotu ráno (a to jsme jeli na Radíkov vše připravit už v pátek!). Nakonec ale všechno dobře dopadlo a celý střelák se vydařil.

Co se týká jednotlivých soutěží, bylo jich 12: Hod na cíl (na stanovišti byla Blanka), hod na panáka (Míchačka), házení šipkami (Pepa-Effa), střelba z pistole na 15m (pan Effa - Pepův tatínek), Lukostřelba (Mam), střelba ze sportovních vzduchovek na terč (Radek, Žralok), lov zvěře (Dan, p.Langmaier), hod nožem (Tomáška), házení kroužky (Catka), běh opilců (Chobotnice). My ostatní jsme zabezpečovali nějaké to jídlo, vyhodnocovali výsledky, psali diplomy a vyráběli fotodokumentaci.

Doufám, že přístí ročník se nám také podaří. Možná bude tedy na Střeni a třeba pozveme i nějaké další oddíly z okolí...

Zdraví Vás Stoupa!

 

Na začátek stránky

Zpět na předešlou stranu


Foto-album:


Příprava

Už přišli

Hod na cíl


Panák


Šipky

Pistole-1

Pistole-2

Pistole-3


Lukostřelba-1


Lukostřelba-2

Terče-1

Terče-2

Terče-3


Lov zvěře-1


Lov zvěře-2

Hod nožem

Kroužky

Běh opilců-1


Běh opilců-2


My všichni

Kliknutím na obrázky získáte detaily!

 

Na začátek stránky

Zpět na předešlou stranu