ZIMNÍ TÁBOR 1998 NA HOŠTEJNĚ

Náš zimní tábor na Hoštejně proběhl v termínu 20.-25.2.1998. Jeho náplní byla simulace televizní hry "Klíče od pevnosti Boyard".
Jak již bylo uvedeno na naší titulní stránce, náš celoduhový časopis otiskl zprávu o tomto táboře, takže bude lepší, když si ho prostě přečtete:

Zimní tábor v průběhu jarních prázdnin jsme spáchali na Hoštejně. Ostatně, kde jinde.
Děti se nám rozdělily na VerbaTým a NikeTým, podle vedoucích dětí Verči a Nikči, a ve zdravém duchu soupeřivosti bojovaly o klíče pevnosti Boyard.
Jejich hlavním úkolem bylo získat indicie, pomocí nichž určí správný symbol vedoucí k pokladu.
Počasí přálo, sluníčko hřálo (přes den), takže jsme měli i malinkatý táboráček (večer) s opíkáním špekáčků (kuře nebylo a Šmudla přežil - zatím
/pozn. Stoupy: Šmudla je náš pejsek - světlounce hnědý, 8 měsíců starý pražský krysařík/). Jeden z večerů si děcka připravily program a zahrály nám moderní pojetí Červené Karkulky, nebo jsme se ocitli na nefalšované módní přehlídce. Dračí Doupě překonalo Stupido a bavil i Kufr a Risk.
Ve dne se získávaly indicie, večer se bavilo. Prostě paráda. A když už překonali všechny překážky, vykonali všechny úkoly a nashromáždili všechny pomocné slovíčka, zbýval poslední nejošemetnější úkol - určit symbol a s ním i cestu. 3-krát jsme se vrátili s prázdnou, když se na rozcestníku objevil nový symbol s novou cestou. A najednou všechno dávalo smysl. Šlo se.
Na konci dlouhé cesty trůnila zamčená truhla. Měli jsme klíč, zámek cvakl a poklad byl náš.
A pak už byla středa, všechno se zbalilo a uklidilo a šli jsme nakonec vykoupit Hoštejn. Nepodle se - tak třeba příště.

Sepsala: Chobotnice

 


Áčko (srub)

Soutěž

Stoupa

Naše děti

Hry

Hry II

Rozdělávání ohně

Lanová lávka

Žralokovo
stanoviště

Pštros
v obležení

Dekomlat

Nikita na autě

Bavení
vedoucích

Sranda byla!

Divadlo

Musaka
a Šmudla

Ložnice

Souboj

Ještě bavení

Na nádraží

Společné foto

Kliknutím na obrázky získáte detaily!


Vrátí zpět na hlavní stránku